Nauczyciel w ramach pracy domowej kazał się rozebrać 8-latce

Rodzice od razu zawiadomili policję
Nauczyciel w ramach pracy domowej kazał się rozebrać 8-latce
28.11.2022
Katarzyna Lemanowicz

Sytuacja miała miejsce w Stanach Zjednoczonych, kiedy uczennica drugiej klasy chrześcijańskiej szkoły podstawowej, w ramach pracy domowej, miała zrobić sobie zdjęcie jak siedzi w wannie i odrabia lekcje.

Nauczyciel w ramach pracy domowej kazał się rozebrać 8-latce

Na całe szczęście rodzice nie uwierzyli, kiedy nauczycielka zapewniała, że to miał być żart i natychmiast powiadomili policję.

Niestety! To nie szkoła i nauczycielka poniosła konsekwencję tylko dziecko! Jak do tego doszło?

Misty Dunham napisała do nauczycielki wiadomość z prośbą o wyjaśnienie intencji, którymi kierowała się przy zadaniu tej pracy domowej. Nauczycielka odpowiedziała, że chodziło o zabawę i nie rozumie skąd to oburzenie – bo przecież dziewczynka mogła wejść do wanny w mundurku czy w piżamie.

Matka dziewczynki przyznała, że nie przekonało jej to tłumaczenie. nie chcieli pozostawiać tak całej sytuacji i złożyli doniesienie do administracji szkoły jak i na policję. Po interwencji szkoła wyjaśniła, że zadanie zostało wybrane z internetowego zasobu przeznaczonego dla nauczycieli, i dokładnie to samo zadanie jest wykorzystywane w wielu placówkach edukacyjnych. Co więcej, dyrekcja szkoły skomentowała, że tylko rodzice tej dziewczynki wnieśli sprzeciw co do zadania domowego – nikt inny się nie skarżył. Ale, w związku z niejasnościami i biorąc pod uwagę ostrożność zadanie domowe zostało usunięte z wykazu prac domowych.

Wydawać by się mogło, że sprawa miała szczęśliwy finał – niestety, dziecko zostało skreślone z listy uczniów. Szok? Niedowierzanie? Widać system edukacji nie tylko w Polsce jest daleki do ideału!

 

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
chlor (Ocena: 1) 03.12.2022 23:54
Herbata Chińska Whoa-oh-oh-oh-oh-oh-oh-oh-oh-oh Story of Undertale I fell from the light Talk? Or should I fight? Monster genocide This my Undertale I fell through a cave on Mount Ebott I faced an evil talking flower in a pot Explains the plot Wants me dead, wants me to rot Toriel saves me, takes me to her home And hooks me up with a brand-new monster phone Leaves me alone But I escape and meet some bones Should I be a pacifist? Or should I use my fists? I'm feeling evil, think I'll kill them all I'm homicidal and I've got a taste I want to wipe out the monster race I've got no patience, I've got no resolve I will slaughter, screw the dialogue I fell from the light Talk? Or should I fight? Monster genocide This my Undertale I'll slaughter Undyne, I'll waste who I choose With all this EXP there's no way that I'll lose Now watch me move I won't stop, I'm feelin' rude Asgore is shaking, he hears my approach I'll slaughter Sans and squash his bro like a roach Chara's my coach All these monsters I will poach Screw being pacifist I think I'll use my fists I'm feeling evil, think I'll kill them all I'm homicidal and I've got a taste I want to wipe out the monster race I've got no patience, I've got no resolve I will slaughter, screw the dialogue Burnt pan, toy knife, use a stick to take your life Tough glove, ballet shoes, epic fight like front-page news King Asgore wants to collect human souls Seven of them is his ultimate goal Open the door to humanity's realm Start a new war (humans overwhelm) I'm homicidal and I've got a taste I want to wipe out the monster race I've got no patience, I've got no resolve I will slaughter, screw the dialogue
odpowiedz
Polecane dla Ciebie