Pracownicy żłobka straszyli małe dzieci w masce z horroru KRZYK!

Jak można być takim zwyrodnialcem?
Pracownicy żłobka straszyli małe dzieci w masce z horroru KRZYK!
fot. Youtube.com/InsideEdition
21.10.2022

Na szczęście jest pozytywny finał sprawy - wszystkie osoby, które dopuściły się tego obrzydliwego czynu zostały oskarżone o znęcanie się nad dzieckiem.

Pracownicy żłobka straszyli małe dzieci w masce z horroru KRZYK!

Jak czytamy w serwisie Mother.ly, pięciu pracowników żłobka w stanie Mississippi zostało oskarżonych o przestępstwo znęcania się nad dziećmi, po tym, jak w sieci pojawił się film, na którym dokładnie widać, małe, przerażone dzieci, gdy jeden z opiekunów nosi maskę z horroru "Krzyk". Na filmie widać, jak ów pracownik, krzyczy i straszy dzieci, używając przy tym przerażającego głosu. Dzieci są przerażone i sparaliżowane strachem!

Ten incydent miał miejsce w Lil' Blessings Child Care and Learning Center w Hamilton, Mississippi. Na nagraniu żłobek noszący maskę „Krzyk” używa przerażającego głosu, by krzyczeć na małe dzieci, które trzęsą się i są sparaliżowane strachem.

Poniżej wideo z całego zdarzenia, ale ostrzegamy: film przedstawia akt maltretowania dzieci!

Nie jesteśmy w stanie opisać i powiedzieć jakim zwyrodnialcem trzeba być, żeby robić takie rzeczy! TRAGEDIA, wściekłość i oburzenie! 

Na filmie przez chwilę widać kobietę w masce, która pochyla się nad dzieckiem i krzyczy w twarz płaczącego i trzęsącego się ze strachu dziecka. "Powinniśmy sprzątać, potworze" - krzyczy kobieta, druga osoba w tym czasie goni inne dziecko!

Na całe szczęście, dzięki temu, że film został opublikowany w sieci, organy ścigania ekspresowo zainteresowały się sprawą i złapały zwyrodnialców.

 

Brak nam słów!

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 2.8 / 5
Marzena Kępa (Ocena: 1) 22.10.2022 11:59
Mnie ojciec też tak straszył i jestem w banku i tam pracuje
odpowiedz
Gocha (Ocena: 1) 22.10.2022 11:58
a i tak pewnie juz oglądały
zobacz odpowiedzi (1)
Mariola krejzola (Ocena: 2) 22.10.2022 11:57
Nie straszne nie śmieszne. Może byc
odpowiedz
janina tekler (Ocena: 5) 22.10.2022 11:55
i dobrze że tak robią
zobacz odpowiedzi (2)
Polecane dla Ciebie