Na jakie zajęcia pozalekcyjne warto zapisać dziecko?

Rok szkolny rozpoczął się na dobre.
Na jakie zajęcia pozalekcyjne warto zapisać dziecko?
fot. istock.com
02.09.2022
Katarzyna Lemanowicz

W czasie jego trwania warto zapewnić dziecku atrakcyjne zajęcia pozalekcyjne, które pozwolą mu oderwać się od szkolnej rzeczywistości, odkrywać i rozwijać pasje oraz zdobywać nowe umiejętności.

Na jakie zajęcia pozalekcyjne warto zapisać dziecko?

Czy może być coś lepszego niż nauka i zabawa w jednym? Dla zafascynowanych komputerowym światem maluchów w wieku od 6 do 8 lat zadedykowano wyjątkowy Kurs programowania w Minecraft. To jedna z najbardziej docenianych przez dzieci gier, która bije rekordy popularności na całym świecie. Prowadzone na żywo warsztaty inspirują do zdobywania praktycznej wiedzy z zakresu podstaw tworzenia gier, nauki kodowania przy pomocy bloków i pisania własnych kodów. Po zakończeniu zajęć dziecko otrzymuje imienny certyfikat ukończenia kursu od Minecraft.

Znajdzie się też coś dla tych, którzy kochają sport i wodę. Voucher na Lekcje pływania to nie tylko gwarancja dobrej zabawy, ale przede wszystkim możliwość nauki jednej z najbardziej ogólnorozwojowych dyscyplin sportowych. Sport ten poprawia kondycję, ogólny stan zdrowia i samopoczucie oraz pozytywnie wpływa na proporcje ciała.

Zobacz więcej: Jakie buty do szkoły? Lekarz ortopeda odradza sznurówki

W wodzie najważniejsza jest technika i właśnie jej dziecko nauczy się na kursie. Dla tych, którzy posiadają już tę umiejętność i chcą dalej rozwijać swoją wodną pasję, doskonale sprawdzi się Voucher na Lekcję nurkowania dla dzieci i młodzieży. Podczas 3 godzin trwania lekcji, uczestnik otrzyma niezbędną dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej, która pozwala bezpiecznie i w kontrolowany sposób zanurzyć się pod wodę i spędzić tam wyjątkowy czas. Minimalny wiek uczestnika to 9 lat.

Z kolei dzieciom zainteresowanym sztuką na pewno spodoba się Voucher na Spektakl w teatrze Capitol w Warszawie. Teatr to idealny sposób wdrożenia w świat kultury i widowisk artystycznych. To również doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni i kreatywności. Edukacyjno-interaktywny świat otworzy drzwi do magicznej krainy i uszczęśliwi młodego odkrywcę. 

Pozaszkolne zajęcia pomogą nie tylko rozwijać pasję, lecz także zdobywać nowe umiejętności, kształtować wyobraźnię czy sprawność fizyczną i umysłową. Dzięki nim dziecko będzie mogło oderwać się od szkolnej rutyny, a vouchery zapewnią łatwy dostęp do kreatywnej edukacji, radości i zabawy.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.09.2022 13:16
Zapisałam córkę na dodatkowy angielski. W domu też jej organizujemy legacje, na początek roku dostała od dziadków gitarę z megasceny i dziadek ma ja uczyć grać. Babcia za to tajniki kulinarne jej przekazuje. :)
odpowiedz
Polecane dla Ciebie