[Super NEW] Pierwsza seria zabawek do kąpieli od marki LEGO® DUPLO®

Kąpiel maluszka z najnowszymi zabawkami LEGO DUPLO już nigdy nie będzie taka sama.
[Super NEW] Pierwsza seria zabawek do kąpieli od marki LEGO® DUPLO®
10.03.2022
Katarzyna Lemanowicz
Pierwsza w historii marki LEGO seria zabawek do kąpieli powstała w odpowiedzi na potrzeby rodzin jako element skupiający dzieci na kreatywnej zabawie, pobudzający ich wyobraźnię i wspierający wielowymiarowy rozwój, a dla dorosłych – jako ułatwienie codziennego obowiązku.

Zabawki do kąpieli od marki LEGO® DUPLO®

Zabawa dla najmłodszych stanowi główną okazję do rozwoju, dlaczego więc nie wykorzystać jej podczas kąpieli z przeznaczonymi do tego celu zabawkami? Grupa LEGO wprowadza na rynek swoje pierwsze zestawy kąpielowe marki LEGO DUPLO, odpowiadając tym samym na potrzeby rodzin i zachęcając do stymulacji rozwoju dziecka oraz nauki nowych umiejętności podczas codziennego obowiązku.
W skład serii „Zabawa w kąpieli” wchodzą: Pływający pociąg ze zwierzątkami (10965) z hipopotamem, kaczuszką, niedźwiedziem polarnym czy deszczową chmurką, Pływająca czerwona panda (10964) z wesołym zwierzątkiem o nietypowej barwie, a także Pływająca wyspa ze zwierzątkami (10966) z wielofunkcyjną wyspą, która może służyć także do przechowywania klocków. Zestawy można dowolnie łączyć, co umożliwia rozwój motoryki małej dziecka oraz jego kreatywności. Wszystkie elementy są kolorowe, dlatego podczas zabawy maluszek może je nazywać i zapamiętywać kolory – co dodatkowo wpływa na jego zdolności poznawcze. Stałe elementy serii to unoszące się na wodzie pierścienie i wiaderko do przelewania wody.
Zabawki do kąpieli
Zabawki do kąpieli marki LEGO DUPLO wyróżnia łatwość utrzymania czystości, uzyskana dzięki możliwości rozłożenia, dokładnego opłukania, a także łatwiejszego osuszenia ich elementów. Jak wszystkie produkty marki DUPLO, spełniają one surowe standardy jakości i bezpieczeństwa, co pozwala na w pełni nieskrępowaną zabawę.
Dzięki wesołym zabawkom kąpielowym wieczorne mycie w wannie zapadnie maluszkowi w pamięć jako przyjemna przygoda i chwile pełne radości. Zestawy z serii LEGO DUPLO „Zabawa w kąpieli” pozwolą na rozwijanie umiejętności poznawczych najmłodszych, umilanie czasu dzieciom i ich rodzicom czy budowanie dobrych nawyków już od najmłodszych lat. Od teraz każde wieczorne mycie może stać się niezapomnianym czasem, spędzonym w pełnym przygód, radosnym świecie wodnych zwierzątek.
Zabawki do kąpieli
Zestawy przeznaczone są dla dzieci od 18. miesiąca życia.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie