Matki z piekła rodem. Niewiarygodne, gdzie przewinęły swoje dzieci

Gdyby nie zdjęcia, trudno byłoby w to uwierzyć.
Matki z piekła rodem. Niewiarygodne, gdzie przewinęły swoje dzieci
źródło: reddit.com/r/trashy/comments/br5m3h/this_mother, reddit.com/r/trashy/comments/cg06cf/taking_a_picture_of_me_woman_changing_her_babys
10.11.2022
Katarzyna Lemanowicz

Czy matki wymagają specjalnego traktowania i mają więcej praw od pozostałych? Odpowiedź na te pytania wcale nie jest taka prosta. Z jednej strony wszyscy jesteśmy równi, ale z drugiej - ciężarnej czy kobiecie zmęczonej wychowywaniem dzieci w miarę możliwości warto ulżyć. Problem w tym, że czasami same nie wiedzą, jak się zachować.

Zobacz również: Czy małe dzieci mogą bawić się na dworze nago? Burzliwa debata podzieliła internautów

Przykładów nie trzeba niestety daleko szukać. Tylko w ostatnich dniach wybuchły dwa internetowe skandale, które stawiają matki w niezbyt korzystnym świetle. Same są jednak temu winne, bo zachowanie uwiecznione na zdjęciach trudno uznać za normalne, a tym bardziej kulturalne.

Niektóre kobiety nie zwracają uwagi na otoczenie

Wszystko zaczęło się od tej kobiety.

źródło: reddit.com/r/trashy/comments/br5m3h/this_mother

Jeden z użytkowników serwisu reddit.com opublikował fotografię wykonaną ukradkiem w restauracji. Szokujący kadr wywołał ogromne kontrowersje i raczej nikogo nie zdziwi dlaczego. Na pierwszym planie widzimy młodą mamę i jej maleństwo leżące na stole. Tym samym, przy którym inni spożywają posiłek.

Dziecko spoczywa na białym materiale i jest półnagie. Nie trzeba być specjalnie spostrzegawczym, by zrozumieć o co chodzi - przyszedł czas na zmianę brudnej pieluchy. Dlaczego akurat w takim miejscu? Chętnie zapytalibyśmy główną bohaterkę.

Ale to nie koniec.

Zobacz również: Zapłaciła za pobyt w hotelu. Na paragonie przeczytała: „Dopłata za bachora”

źródło: reddit.com/r/trashy/comments/cg06cf/taking_a_picture_of_me_woman_changing_her_babys

Chwilę później na tym samym portalu znalazło się to zdjęcie wykonane w sklepie odzieżowym. Widzimy na nim kolejną matkę, która dobre obyczaje ma raczej za nic. Jej dziecko leży grzecznie na regale wyścielonym ubraniami na sprzedaż. Te posłużyły jako przewijak.

Jej mina nie pozostawia wątpliwości, że raczej nie chciała być w tym momencie fotografowana. Szkoda tylko, że wstyd zrobiło jej się z powodu nakrycia na gorącym uczynku, a nie tego, co skandalicznego zrobiła.

Internauci nie mają wątpliwości, że czas ustalić jakieś reguły i przestać pobłażać. Szacunek i wsparcie - tak. Pozwalanie matkom na wszystko - absolutnie nie.

Zgadzasz się?

Zobacz również: Awantura o zachowanie kelnerki. Tak obsłużyła ciężarną, że może stracić pracę

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie