Klocki LEGO® Minecraft® - jakie zestawy będą idealnym prezentem na Dzień Dziecka?

Ten wyjątkowy dla każdego malucha dzień zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto znaleźć dobry pomysł na prezent na Dzień Dziecka już dziś.
Klocki LEGO® Minecraft® - jakie zestawy będą idealnym prezentem na Dzień Dziecka?
10.05.2023
Katarzyna Lemanowicz

Ciekawym rozwiązaniem, z którego z pewnością ucieszą się dzieci, będą klocki tematyczne LEGO®. W wielu różnorodnych zestawach klocków znajdzie się również coś dla fanów gry Minecraft®.To upominek, który sprawi mnóstwo radości każdemu dziecku.

Zestaw LEGO® Minecraft® Rezerwat Pandy

Zestaw LEGO® Minecraft® Rezerwat Pandy to zestaw składający się z 553 elementów, dedykowany dzieciom, które ukończyły już 8 lat. Z klocków można zbudować sporej wielkości, ruchomy dom w kształcie pandy. Warto zwrócić uwagę na to, że w tym zestawie jest możliwość przestawiania konstrukcji. Oznacza to, że dom w kształcie pandy może stać na dwóch albo na czterech łapach, panda może również siedzieć. Ułożony dom jest otwierany, dzięki czemu dziecko ma łatwy dostęp do jego wnętrza - to kolejny atut tego zestawu.

 Do zestawu dołączona jest instrukcja, jasna i czytelna dla dziecka, dzięki której będzie mogło samodzielnie ułożyć klocki, bez pomocy osoby dorosłej.

Zestaw LEGO® Minecraft® Bastion w Netherze

W zestawie Bastion w Netherze znajduje się 300 elementów i czytelna instrukcja. Poprzez układanie klocków, dzieci przedzierają się do ognistego bastionu w Netherze. Ciekawym elementem zestawu jest możliwość detonacji dynamitu - wystarczy jedynie nacisnąć specjalną dźwignię.

 Zestaw LEGO® Minecraft® Bastion w Netherze zawiera wiele autentycznych akcesoriów, między innymi spaczony grzyb, bloki złota czy karmazynowy korzeń. Zestawy LEGO® Minecraft® to doskonały prezent na Dzień Dziecka, zapewniający mnóstwo frajdy zarówno małym jak i dużym miłośnikom Minecrafta.

 Zestaw LEGO® Minecraft® Bastion w Netherze zawiera sporo znanych i lubianych przez najmłodszych postaci, dzięki czemu zabawa jest jeszcze ciekawsza i bardziej emocjonująca.

Zestaw LEGO® Minecraft® Opuszczona wioska

Poszukując wymarzonego prezentu dla dziecka z okazji jego święta, warto zwrócić uwagę na zestaw Opuszczona wioska, z kultową scenerią z gry Minecraft®.  To najlepszy zestaw, jaki można podarować dziecku, chcąc mu zaoferować mnóstwo ciekawej i kreatywnej zabawy na wiele godzin.

Zestaw LEGO® Minecraft® Opuszczona wioska składa się z 422 elementów i dedykowany jest dzieciom w wieku lat 8 lub starszym. Wioskę można dowolnie przebudowywać, co daje mnóstwo świetnej, bardzo kreatywnej zabawy, która z pewnością przypadnie to gustu nie tylko miłośnikom Minecrafta.

Co można zbudować z takiego zestawu? Z klocków można ułożyć między innymi dom łowcy zombie wraz z wyposażeniem (łóżko, piec, stół warsztatowy, tarcza, pochodnie), dyniowe poletko farmera zombie czy ognisko, przy którym można odpocząć, planując przy okazji kolejną misję.

Zestaw LEGO® Minecraft® Bitwa w mrocznej głębi

Bitwa w mrocznej głębi to zestaw klocków dla wielbicieli Minecrafta, w skład, którego wchodzą 584 elementy. Zabawka najwięcej radości sprawia dzieciom w wieku 8 lat lub starszym i dla nich jest przeznaczona. Klocki mogą układać również dorośli, są uniwersalne i ponadczasowe, stwarzając świetną rozrywkę zarówno dla małych, jak i dużych fanów LEGO®.

Odkrycia, wykopaliska, wybuchy - to zestaw LEGO® zapewniający mnóstwo kreatywnej zabawy na wiele godzin. Zestaw Bitwa w mrocznej głębi pozwala przenieść do rzeczywistości najciekawsze fragmenty z gry.

Zestaw LEGO® Minecraft® Teren szkoleniowy

Zestaw LEGO® Minecraft® Teren szkoleniowy składa się z 534 elementów. To emocjonująca rozrywka dla dzieci w wieku 8 lat i więcej.

Co można stworzyć z tego zestawu? Tu dziecko ma możliwość ułożenia z dostępnych klocków siedziby wojowników z Minecrafta. Wszystkie szczegóły zostały perfekcyjnie odwzorowane, dzięki czemu budowanie pozwala na wierne przeniesienie wydarzeń z gry do rzeczywistości.

To idealny zestaw na prezent z okazji Dnia Dziecka, jeżeli rodzic chce podarować dla swojej pociechy ciekawą i kreatywną zabawkę. Zestaw Teren szkoleniowy można wielokrotnie przebudowywać, co jest gwarancją dobrej zabawy na długi czas.

Zestaw LEGO® Minecraft® Lodowy zamek

Dzień Dziecka - prezenty z tej okazji powinny być dopasowane do zainteresowań młodego człowieka. Fani gry Minecraft® będą zadowoleni, gdy zostaną obdarowani zestawem klocków Lodowy zamek.

Dzięki klockom dziecko może przenieść się do lodowego zamku i odgrywać najciekawsze scenki ze swojej ulubionej gry. Zamek można dowolnie przebudowywać, zatem to świetny sposób na przyjemną, kreatywną zabawę trwającą wiele godzin.

Zestaw zawiera 499 elementów i dedykowany jest dzieciom w wieku 8+.

Zestaw LEGO® Minecraft® Lama

Zestaw Lama, choć liczy sobie tylko 100 elementów, jest ciekawym i wartościowym podarunkiem dla dziecka. Figurka po zbudowaniu będzie miała wysokość 8 cm. Jest to wierne odwzorowanie lamy znanej doskonale graczom Minecrafta.

Klocki tematyczne LEGO® to świetny prezent dla każdego dziecka niezależnie od okazji. Dostarcza nie tylko rozrywki na długie godziny, ale również wspiera rozwój zdolności manualnych i ćwiczenie koncentracji dziecka.

 

Artykuł partnera

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Lucyna (Ocena: 5) 12.05.2023 12:47
Może prezent idealny, ale my dla naszego synka mamy już auto na akumulator z Toyz. A klocki następnym razem mu kupimy o ile nie wpadnie nam do głowy jakiś lepszy pomysł.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie