Jak dać dziecku na imię, by... zagwarantować mu bogactwo?

Te imiona przyciągają wielkie pieniądze jak magnes.
Jak dać dziecku na imię, by... zagwarantować mu bogactwo?
fot. istock.com
14.04.2023
Katarzyna Lemanowicz

Wybór imienia dla przyszłego dziecka to niełatwe zadanie. Możliwości jest naprawdę sporo, a do tego należy jeszcze wypracować kompromis, jeśli rodzice nie zgadzają się co do wymarzonego imienia dla swojej pociechy. Co więcej, w kwestii imienia dla potomka każdy chce dorzucić swoje 3 grosze, w tym rodzice i teściowie. 

Jakie imię dla dziecka wybrać?

Niektórzy rodzice przy wyborze imienia dla dziecka kierują się tzw. myśleniem magicznym. Wierzą, że imię, które otrzyma ich pociecha zapewni mu szczęśliwe życie i powodzenie, także na tle finansowym. Na stronie HushHush.com, jednej z najbardziej ekskluzywnych platform zakupowych dla bogaczy, pojawiła się lista imion, które najczęściej występują wśród miliarderów. Wszystko z myślą o przyszłych rodzicach, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom bezpieczeństwo finansowe, a nawet więcej - którzy pragną, by ich dzieci opływały w luksusach. 

To pójście o jeszcze krok dalej, ponieważ na stronie HushHush.com jakiś czas temu została opublikowana lista imion, którymi najczęściej mogą się pochwalić “zaledwie” milionerzy, czyli nieco ubożsi bogacze. Wcześniej w tym roku z myślą o przyszłych rodzicach ujawniliśmy listę imion dzieci, które najczęściej zostają milionerami. W związku z bardzo pozytywnym odzewem postanowiliśmy stworzyć listę, która idzie o krok dalej - listę imion dla dzieci-miliarderów!  - wyjaśniał w rozmowie z mediami Aaron Harpin, założyciel strony HushHush.com. 

fot. istock.com

Na jakie imiona należy zatem zwrócić uwagę, jeśli chcesz, aby twoje dziecko zostało miliarderem? 

Imiona dla dziewczynek 

 1. Maria (Mary) 
 2. Judyta (Judy) 
 3. Zofia (Sofie) 
 4. Anna (Ann) 
 5. Wiktoria (Victoria) 
 6. Elżbieta (Elizabeth) 
 7. Abigail 
 8. Kim 
 9. MacKenzie 
 10. Kirsten 

Imiona dla chłopców 

 1. Jan (John) 
 2. Dawid (David) 
 3. Tomasz (Thomas) 
 4. Wang 
 5. Bill 
 6. Karol (Charles) 
 7. Michał (Michael) 
 8. Robert 
 9. Mohammed 
 10. Jim 

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
ola (Ocena: 5) 17.04.2023 15:32
Laski, macie też tak, że podczas okresu macie mega ochotę na seks? U mnie tak jest i nic nie stoi na przeszkodzie, bo używam specjalnych kubeczków menstruacyjnych Beppy Cup właśnie przeznaczonych do współżycia
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.04.2023 15:18
Niestety, u mnie na razie starania bezskuteczne. Teraz zamierzamy spróbować żelu wspomagającego Prefert
odpowiedz
Anna (Ocena: 5) 14.04.2023 18:04
Pokémon Barabara
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.04.2023 13:12
Nijak... Nie jesteśmy maszynami do rodzenia dzieci! Antykoncepcja to nie jest temat tabu! Wszystkim kobietom polecam mechaniczna forme antykoncepcji - diafragmę Caya
odpowiedz
Polecane dla Ciebie