To idealna propozycja dla małych fanek tańca i baletu – do czytania samodzielnego lub z rodzicami!

Baletowa Ekipa - premiera już 23 lutego!
To idealna propozycja dla małych fanek tańca i baletu – do czytania samodzielnego lub z rodzicami!
fot. istock.com
21.01.2022
Katarzyna Lemanowicz

Jedna dziewczynka, cztery króliczki i wspaniała baletowa przygoda! Seria „Baletowa Ekipa” to książki o przyjaźni, pokonywaniu trudności i relacjach z rówieśnikami. 

Baletowa ekipa - dlaczego warto przeczytać?

Baletowa Ekipa. Gdzie jest Trixie? - Swapna Reddy: Dziś wielki dzień w Szkole Tańca Panny Luizy – próba generalna przedstawienia baletowego. Millie trenowała pilnie każdego dnia i jest świetnie przygotowana. Balet jest ogromną częścią jej życia. Gdy jednak wydarza się coś niespodziewanego, dziewczynka czuje, że nie da rady wystąpić na scenie. Trixie, jej królicza przyjaciółka z Baletowej Ekipy, znikła! Czy dziewczynce wystarczy czasu – i determinacji – by ją odnaleźć?

Baletowa ekipa

Baletowa Ekipa. Wielki casting! - Swapna Reddy: Millie to siedmioletnia baletnica, która kocha taniec całym sercem. Gdy do jej miasta przyjeżdża ekipa jej ulubionego programu tanecznego, dziewczynka od razu zgłasza się na casting. Do programu dostanie się jednak tylko najlepszy tancerz. Na szczęście dziewczynka może liczyć na wsparcie mamy i… czterech puchatych króliczków z Baletowej Ekipy. Niestety jej koleżanka Amber nie ma podobnego wsparcia…

Baletowa ekipa

 

Swapna Reddy, znana również jako Swapna Haddow, mieszka w Nowej Zelandii z mężem, synem i psem o imieniu Archie. Zdobyła wiele nagród literackich. Gdyby nie pisała książek, to chciałaby prowadzić agencję detektywistyczną albo myć okna, ponieważ jest bardzo ciekawska.

Poprzednie tomy w serii: Nowa uczennica, Zatańczmy!, Urodziny Mille, Zaginiony pantofelek.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Filip (Ocena: 5) 23.01.2022 23:03
Fajne
odpowiedz
Polecane dla Ciebie