Zdjęcie z cesarki zachwyciło internautów. Noworodek wykonał niezwykły gest

Zobacz koniecznie pełną wersję.
Zdjęcie z cesarki zachwyciło internautów. Noworodek wykonał niezwykły gest
fot. instagram @helloworld_birth
25.03.2019
Katarzyna Lemanowicz

Niektórych trudno przekonać do tego, że poród może być jednym z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Większości z nas kojarzy się z krwią, potem i łzami, a nie słodką sielanką. Nie ma się czym chwalić, a tym bardziej uwieczniać na zdjęciach. Zwłaszcza, jeśli mówimy o cesarskim cięciu.

Zobacz viralowe zdjęcie z porodówki

Chirurgiczne rozwiązanie przypomina zazwyczaj scenę jak z horroru. Otwarta rana, tryskające płyny ustrojowe i dziecko wychodzące z brzucha niczym filmowy „Obcy”. Ale na pewno nie tym razem. Wyjątkowy kadr z porodówki pokazuje, czym tak naprawdę jest cud narodzin. Wyjątkowa mina i gest noworodka rozczuliły internautów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hello World Birth Support (@helloworld_birth)

Poznajcie małego Harry’ego w Australii, kiedy przyszedł na świat w ubiegłym roku. Dlaczego zdjęcie chłopca robi furorę dopiero teraz? Wszystko dzięki jego mamie, która postanowiła wreszcie opublikować je w Sieci z okazji miesiąca zwiększania świadomości na temat cesarskiego cięcia.

Mój syn przyszedł na świat w 40. tygodniu + 4 dni. To była planowana cesarka w związku z nietypową pozycją płodu. Ważył 5 kg i mierzył 50 cm. Wszystko przebiegło bardzo spokojnie, a ja czułam się zrelaksowana. Umożliwiono mi zobaczenie momentu, kiedy Harry był wyciągany na zewnątrz

- zdradziła Bree. Niezwykłą fotografię wykonał jej mąż.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Megan Ann Photography (@meganannphotography_)

To nie jedyne zdjęcie z porodówki, które robi furorę w ostatnim czasie. Głośno jest także o kadrze wykonanym przez amerykańską fotografkę. Kobieta sięgnęła po aparat w momencie, kiedy z jej dróg rodnych wyciągano dziecko.

Bardzo chciałam, żeby przynajmniej jedna fotografia była z mojej perspektywy. Zależało mi na uwiecznieniu pierwszego oddechu mojego synka i tego, co zobaczy jako pierwsze

- tłumaczyła później. A internauci do dziś nie kryją zachwytu.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie