Jej nienarodzone dziecko usłyszało muzykę i... zaczęło TAŃCZYĆ w brzuchu mamy!

Internauci podzielili się na dwa obozy: urocze czy straszne?
Jej nienarodzone dziecko usłyszało muzykę i... zaczęło TAŃCZYĆ w brzuchu mamy!
fot. istock.com
12.06.2023
Katarzyna Lemanowicz

Dzieci bywają bardzo różne. Niektóre dają o sobie znać dopiero po narodzinach, inne są bardzo aktywne już w brzuchu mamy. Kopią, przewracają się, zmieniają pozycję. Czasami można zauważyć wyraźne odbicia ich rąk i nóg, a nawet kształt głowy. Bardzo rzadko jednak jest to aż tak spektakularne.

Amerykańskiej fotografce udało się uwiecznić… taniec jej nienarodzonego synka. Danielle Guenther opublikowała na Instagramie krótkie nagranie, które jednych zachwyca, a innych zdecydowanie bardziej przeraża. Maleństwo nie mogło się powstrzymać i zaczęło się poruszać w rytm przeboju z lat 90.

Co słyszą dzieci będąc jeszcze w brzuchu mamy?

Jego mama nie ma wątpliwości, że urodzi bardzo umuzykalnione dziecko.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Danielle Guenther Photography (@danielleguentherphotos)

Krótki film to zbliżenie na brzuch przyszłej mamy. Widzimy też telefon, za pomocą którego odtworzono hit rapera Sir Mix-a-Lot - „Baby Got Back (I Like Big Butts)” z 1992 roku. Kiedy artysta zaczyna wyrzucać z siebie kolejne wersy, a bit staje się znacznie wyraźniejszy - maluch porusza się w rytm przeboju. Brzuch Danielle dosłownie faluje.

Nagranie ma być dowodem na to, że nienarodzone dzieci odbierają znacznie więcej bodźców, niż nam się wydaje. Puszczanie im muzyki, czytanie i mówienie w kierunku brzucha jest więc jak najbardziej uzasadnione. Potomek wszystko to słyszy.

Zobacz, jak zareagował tym razem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Danielle Guenther Photography (@danielleguentherphotos)

Komentatorzy są w większości zachwyceni. Dziękują fotografce, że podzieliła się tak intymnym i niesamowitym momentem. Pojawiły się jednak pojedyncze głosy, że wygląda to strasznie i może zniechęcać niektóre kobiety do macierzyństwa.

 

Przeczytaj również:

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Magda (Ocena: 5) 12.07.2023 15:13
Dbajcie o siebie po porodzie i nie wstydźcie się mówić o swoich problemach. U mnie doszło do takiego skurczenia pochwy że konieczne było wykonywanie ćwiczeń z rozszerzaczami pochwy. Miałam rozszerzacze Femila, bylam zadowolona. Trauma jednak pozostaje...
odpowiedz
Elena (Ocena: 5) 12.07.2023 15:08
Dla par starających się o dziecko polecam żel wspomagający poczęcie prefert
odpowiedz
Polecane dla Ciebie