Te zdjęcia dokładnie pokazują jak zmienia się ciało po porodzie

Nie zawsze jest pięknie...
Te zdjęcia dokładnie pokazują jak zmienia się ciało po porodzie
fot. juliebhosale.co.nz
07.05.2020
Katarzyna Lemanowicz

Ciało kobiety po porodzie potrzebuje czasu by wrócić do "normalności". Często przez dodatkowe kilogramy bądź genetykę nie jest możliwy całkowity powrót do stanu sprzed ciąży. Owszem, zdarzają się wyjątki kobiet, które od razu po porodzie wyglądają, jakby nigdy nie trafiły na porodówkę. Przeważnie jednak ciąża odciska ślad na ciele kobiety w postaci rozstępów, rozciągniętej macicy (która pozwala myśleć niezorientowanym, że kobieta nadal jest w ciąży) czy "zbierającej się" skóry.

Mało jednak kto mówi o tym głośno. Kobiety, które zachodzą w ciąże raczej myślą, że to po porodzie wszystko wróci do normy, a ich ciało wróci do dawnych rozmiarów bez żadnych uszczerbków.

Jak zmienia się ciało po porodzie?

Dr Julie Bhosale postanowiła rozprawić się z tymi przekonaniami, aby uświadomić młodym kobietom, że rozciągnięte ciało po ciąży to NORMALNA rzecz. Że po porodzie będziesz miała inną skórę, a nawet możesz przez chwilę nie czuć się sobą. I że to wszystko minie, bo właśnie dokonałaś cudu - urodziłaś Małego Człowieka.

Zobacz więcej: Kilka dni po porodzie pojawił się u niej objaw Bella. Dowiedz się o co chodzi.

"Jesteś piękna, jesteś niesamowita, jesteś Matką" - napisała na swoim blogu, wrzucając jednocześnie zdjęcia.... prezentujące jej ciało po ciąży! Dlaczego to zrobiła? Ponieważ chce pomóc kobietom, które doznały szoku po porodzie w związku ze stanem swojego ciała. Pragnie im uświadomić, że piękno to nie tylko sześciopak i makijaż - po porodzie można je w pełni dostrzec w swoim Dziecku, które spowodowało te zmiany. I że można pokochać siebie po tych wszystkich zmianach. 

Zobaczcie piękne zdjęcia Dr Julie, która z ogromnym uśmiechem na twarzy stoi przed obiektywem, prezentując swoje nieidealne ciało. 

Zobacz zdjęcia w kolejnych dniach i tygodniach po porodzie.

24 godziny po porodzie

2 dni po porodzie

1 tydzień po porodzie

2 tygodnie po porodzie

10 tygodni po porodzie

14 tygodni po porodzie

fot. juliebhosale.co.nz

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.05.2020 21:19
Wow, kobiece ciało może wiele !
odpowiedz
Polecane dla Ciebie