Ten mężczyzna doświadczył bólu porodowego!

Okazało się, że wypowiedzenie hasła bezpieczeństwa może być trudniejsze niż przypuszczał.
Ten mężczyzna doświadczył bólu porodowego!
Fot. YouTube
13.04.2021
Katarzyna Lemanowicz

Często mówi się, że gdyby mężczyźni rodzili dzieci, nasz gatunek by nie przetrwał. Wydaje się więc, że kobiety mają wyższą tolerancję bólu niż płeć przeciwna. Fakty i mity na temat porodu i czy naprawdę jest taki ciężki postanowił sprawdzić student z Lincoln Memorial University w Tennessee, Jonny Wade. Zgłosił się na ochotnika, by na własnej skórze przetestować symulator bólu porodowego. Podczas testu towarzyszył mu kolega, który pełnił funkcję partnera podczas prawdziwego porodu – mówił mu, by pamiętał o oddychaniu i głaskał go po klatce piersiowej na znak, że świetnie sobie radzi.

Ten mężczyzna doświadczył bólu porodowego!

Nie minęło zbyt wiele czasu od uruchomienia symulatora, kiedy Jonny zaczął krzyczeć i błagać, by go wyłączyć. Mężczyzna, który studiuje, by zostać pielęgniarzem anestezjologicznym wytrwał zaledwie 20 sekund, zanim wykrzyczał hasło bezpieczeństwa.

„Ból był bardzo poważny. W przeszłości wiele razy doświadczyłem bólu w związku z uczestniczeniem w sportach ekstremalnych, ale tego doświadczenia nawet nie mam do czego porównać. Nie sądzę, by symulator w 100 procentach odwzorowywał przeżycia podczas porodu, ponieważ pozwala doświadczyć tylko powierzchownego bólu. Zgaduję, że prawdziwy ból sięga zdecydowanie głębiej i jest trzewny.” – wyjaśnił student.

Johnny przyznał, że przyjął wyzwanie, bo żona zawsze żartowała z niego, że nigdy nie doświadczy bólu jaki przeżyła podczas porodu ich dzieci. Mężczyzna przyznał, że jego koleżanki, które były obecne podczas testu uważały całą sytuację za zabawną, ale z jego punktu widzenia wcale tak nie było.

„Wymyśliliśmy hasło bezpieczeństwa, ananas, bym mógł zasygnalizować zatrzymanie symulacji. Pod koniec usiłowałem wykrzykiwać to słowo, ale nie byłem w stanie!” – wyjaśnił.

Zobacz więcej: Kolejna mama brutalnie szczera na temat cesarki

Niestety w przypadku kobiet nie wystarczy krzyknąć hasło bezpieczeństwa, by ból porodu zniknął. Dlatego też skoro płeć piękna musi radzić sobie z bólem, którego długość nie jest zależna od nich, może przynajmniej pośmiać się z symulowanej wersji mężczyzn.

Jeśli wy również macie ochotę poprawić sobie humor, zapraszamy do obejrzenia tego krótkiego nagrania.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Korneliusz (Ocena: 5) 21.03.2022 11:52
Xd ale jaja
odpowiedz
Polecane dla Ciebie