Ona rodziła, a on jadł pizzę...

Czegoś takiego na porodówce nie widzieli.
Ona rodziła, a on jadł pizzę...
fot. istock.com
14.12.2020
Dominika Stanisławska

Od miesiąca po Reddicie krąży zdjęcie, na którym kobieta w skurczu porodowym aż się wygina. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że na pierwszym planie widać pudełko z pizzą. Jeden z ojców postanowił umili sobie czas w niekonwencjonalny sposób.
Zobacz więcej: Cesarskie cięcie - czy dzieci urodzone w ten sposób mają gorszą odporność?

Jadł pizzę, kiedy jego żona rodziła

Zdjęcie szybko doczekało się ponad 160 komentarzy. Wiele z tych osób śmieje się z tego, co zostało uwiecznione, inne grzmią, jakby zachowanie ojca było niepoważne. Jego żona wywija się w konwulsjach, podczas gdy on cieszy się pizzą. „Cóż… nie. To nie jest zabawne” – pisze jeden z komentujących. Inny dodaje „Kobieta najwyraźniej odczuwa ogromny ból i uważam, że nie należy z tego żartować. Do ludzi, którzy wydają się niezdolni do empatii, wyobraźcie sobie to: mężczyzna złamie nogę i jest w szpitalu z żoną, aby zrobić zdjęcie rentgenowskie. Mężczyzna jest obolały, żona wyciąga telefon, robi mu zdjęcie, na którym on przewraca się z bólu, pokazując batonik Kitkat. Następnie umieszcza je w Internecie z napisem „Czas na przerwę? Czas na Kitkat.” Byłaby zawstydzona tym, ile osób ją krytykuje – bo tak powinno być.”
Czas na Kitkat.” Byłaby zawstydzona tym, ile osób ją krytykuje – bo tak powinno być.”
fot. Reddit

Co prawda, nie znamy kontekstu powstania całego zdjęcia, co faktycznie dzieje się na zdjęciu, czy jest ustawione czy może jednak nie, więc nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, czy przyszła mama żartuje. W dobrym tonie leży nie naśladować tej sytuacji, jeśli nie wiesz, czy nie zrobi to komuś przykrości - zawłaszcza twojemu partnerowi.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie