Szokująca reakcja mamy, kiedy złamała rodzinną tradycję i...

Po 50 latach rodzinnej tradycji rodzenia dziewczynek ta mama powitała na świecie chłopca -
Szokująca reakcja mamy, kiedy złamała rodzinną tradycję i...
fot. KER-FOX PHOTOGRAPHY
10.08.2020
Katarzyna Lemanowicz

Ciąża to bez wątpienia piękny stan. Wymagający, ale dający satysfakcję, że tuż pod sercem kobiety rośnie dziecko - wyczekane, które każda kocha bezgraniczną miłością.

Będąc w ciąży zastanawiamy się jakiej płci będzie dziecko i kiedy przychodzi moment badania USG, na którym poznajemy płeć emocje sięgają zenitu. 

Teoretycznie wydawać by się mogło, że jeśli w rodzinie od ponad 50 lat jest tradycja i rodzą się tylko i wyłącznie dziewczynki - nie ma możliwości by złamać tę passę. A tu jednak...

Jak czytam na portalu parents.com tak się właśnie stało. Po 50 latach tradycji rodzenia dziewczynek w danej rodzinie, ta kobieta "złamała" tę tradycję i urodziła chłopca.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jej reakcja. Na szczęście fotograf  uchwyciła ten niesamowity moment, kiedy kobieta tuż po powitaniu dziecka na świecie zdaje sobie sprawę, że urodziła... chłopca. 

50 letnia tradycja zobowiązuje, prawda - dlatego możemy się tylko domyślać jakie uczucia towarzyszyły mamie która przez całą ciążę była przekonana, że urodzi dziewczynkę, a tu nagle okazuje się że ma synka! Zdjęcia wykonane przez fotografa szybko obiegły media - i jak czytamy na parents.com - to idealny obraz połączenia podekscytowania, emocji, chwile zapierające dech w piersiach. 

fot. KER-FOX PHOTOGRAPHY

fot. KER-FOX PHOTOGRAPHY (źródło zdjęcia parents.com)

 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie