Jak wygląda brzuch po urodzeniu trojaczków? Młoda mama odważyła się to pokazać

Ten widok może szokować przyszłe matki, ale prawdą jest, że wszelkie zmiany w wyglądzie przestają mieć znaczenie w obliczu cudu narodzin.
Jak wygląda brzuch po urodzeniu trojaczków? Młoda mama odważyła się to pokazać
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/theperfectmom/)
28.06.2019
Katarzyna Lemanowicz

Ciąża to wyjątkowy stan w życiu każdej kobiety. Macierzyństwo stawia przed młodymi matkami wiele wyzwań, od nieprzespanych nocy po trud wychowania maleństwa na dorosłego człowieka. Wokół ciążowego brzucha krąży wiele mitów, dlatego pewna blogerka postanowiła pokazać jak naprawdę wygląda brzuch po urodzeniu trojaczków. Ten widok może szokować przyszłe matki, ale prawdą jest, że wszelkie zmiany w wyglądzie przestają mieć znaczenie w obliczu cudu narodzin.

Zobacz też: 2 lata temu urodziła dziecko. Pokazała, jak wygląda jej brzuch po takim czasie

Jak wygląda brzuch po urodzeniu dziecka?

Wygląd brzucha po ciąży zależny jest od wielu czynników. Duży wpływ na jego wygląd ma waga kobiety sprzed ciąży oraz aktywność fizyczna. Mamy, które mają wyćwiczone mięśnie, znacznie szybciej wracają do formy po porodzie. Nie bez znaczenia jest również sposób, w jaki dziecko przyszło na świat. Inaczej brzuch wyglądać będzie po cesarskim cięciu, a inaczej po naturalnym porodzie. Oczywiście to, czy skóra będzie mniej lub bardziej rozciągnięta zależy też od wielkości brzucha i mnogości ciąży.

Zobacz zatem, jak wygląda brzuch kobiety po urodzeniu trojaczków!

Zobacz też: Jak wygląda brzuch matki 24 godziny po porodzie? Mocny widok

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie