>

Bądź oryginalna! Wybierz niebanalne rozwiązanie i zaskocz przyszłego tatę

Czyli jak powiedzieć partnerowi o ciąży...?
Bądź oryginalna! Wybierz niebanalne rozwiązanie i zaskocz przyszłego tatę
fot. istock.com
20.05.2023
Katarzyna Lemanowicz

Stało się! Zobaczyłaś na teście ciążowym dwie kreski. Teraz czeka cię bojowe zadanie. Musisz obwieścić tę radosną nowinę swojemu partnerowi! Jak to zrobić? Możesz poinformować ukochanego od razu albo... wymyślić bardziej oryginalny sposób. Oto garść inspiracji!

Jak powiedzieć partnerowi o ciąży?

#1 Pokaż mu dowód

Gdy twój partner nie będzie się tego spodziewał, wręcz mu test ciążowy lub zdjęcie USG. Możesz również kupić maleńkie buciki lub śpioszki i bez słowa, lecz z tajemniczą miną postawić mu je przed nosem. Uważnie obserwuj przy tym zachowanie swojego ukochanego. Jego reakcja będzie bezcenna.

#2 Podaruj specjalny T-shirt

Zamów przez internet koszulkę z nadrukiem. Masz dwie opcje do wyboru. Możesz zaopatrzyć się w T-shirt dla siebie z napisem „Będziesz tatą” i założyć go wieczorem zamiast piżamki. Innym rozwiązaniem jest zakup koszulki dla partnera z wymownym zwrotem: „Zostanę ojcem”. Ważne, aby taki prezent był zabawnie zapakowany.

#3 Gra w podchody

Urządź ukochanemu małą zabawę z zadaniami. W różnych częściach domu ukryj wiadomości z poleceniami dla swojego partnera. Na lustrze w przedpokoju napisz czerwoną szminką pierwszą wskazówkę: „Skarbie zajrzyj do sypialni”. Gdy przyszły tatuś wejdzie do wyznaczonego pomieszczenia, na łóżku niech zobaczy napis: „Kochanie, jeszcze odrobina cierpliwości. Wejdź do kuchni” Gdy ukochany znajdzie się już w odpowiednim miejscu, czekaj tam na niego z tortem, na którym będzie widniał uroczy napis: „Jesteśmy w ciąży!”

fot. istock.com

#4 Romantyzm ponad wszystko

Wyciągnij partnera do przytulnej restauracji lub sama przygotuj uroczystą kolację przy świecach. Gdy przyjdzie pora na deser, wręcz ukochanemu misternie zapakowany prezent i poproś, aby otworzył go dopiero wtedy, kiedy zjecie cały posiłek. Taka zagrywka rozpali jego ciekawość do granic możliwości. A kiedy już rozpakuje podarunek i zobaczy w nim test ciążowy będzie bardzo oszołomiony.

#5 Wspólna wizyta u ginekologa

Każda kobieta musi od czasu do czasu wykonać w gabinecie ginekologicznym rutynowe badania. Powiedz więc ukochanemu, że właśnie wybierasz się na taką wizytę i chciałabyś, aby on poszedł razem z tobą. Najpierw wejdź do gabinetu sama, a on niech czeka na ciebie pod drzwiami. Nagle jednak wyjdź na korytarz i zaproś go do środka. Powiedz mu przy tym, że chciałabyś, aby posłuchał, jak bije serduszko waszego maleństwa...

A wy, jak powiedziałyście swoim mężczyznom, że już niedługo będzie was więcej?

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Matylda (Ocena: 5) 25.05.2023 14:37
Dla par starających sie o dziecko polecam żel Prefert wspomagający poczęcie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.05.2023 14:29
Nie każdy musi mieć dzieci, wtedy konieczna jest antykoncepcja, najlepiej mechaniczna - jak dla kobiet diafragma Caya. Ale może inni chcą lub mają pociechy i fajnie, ich sprawa
odpowiedz
Polecane dla Ciebie