Lesbijki zrobiły sobie zdjęcie. Internauci szybko zareagowali!

Czy pary homoseksualne mogą wychowywać dzieci?
Lesbijki zrobiły sobie zdjęcie. Internauci szybko zareagowali!
fot. instagram.com/therealmelroy/
24.09.2020
Dominika Stanisławska

Melanie i Vanessa są ze sobą od długiego czasu i doczekały się już dwójki dzieci. Ich wspólne zdjęcie obiegło świat i wywołało ogromny wpływ na społeczność LGBT. Post zawiera sklejkę dwóch zdjęć, na jednym w ciąży jest Vanessa a na drugim Melanie. Pomiędzy nimi siedzi ich syn Jax. Oba zdjęcia dzieli zaledwie rok. Podpisane je „Zamiana miejsc”.
Zobacz więcej: Czy masturbacja w ciąży jest bezpieczna?

Historia zdjęcia

Zdjęcie Vanessy i Melanie zostało zrobione w lutym. Szybko zyskało rozgłos dzięki pojawieniu się na brazylijskiej stronie dla osób homoseksualnych. Zyskało tam ponad 165 tysiące polubień, ponad 24 tysiące udostępnień i ponad 10 tysięcy komentarzy. Obie panie mają nadzieję, że zdjęcie będzie zachętą dla innych par rozważających posiadanie dzieci. Nie mogą też wyjść z podziwu, że zdjęcie zdobyło taką popularność i jest inspiracją dla wielu osób.

- Vanessa i ja zawsze powtarzałyśmy, że obie chcemy nosić dziecko - powiedziała Melanie. „Ciało kobiety jest niesamowite. Sposób, w jaki tworzy i rozwija drugiego człowieka jest niesamowity. Mamy nadzieję, że nasz obraz jest znakiem, że niektóre kobiety mogą potrzebować zachęty do zajścia w ciążę.”
Zobacz więcej: Otyłość w ciąży - szkodzi TOBIE i DZIECKU!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Trading places

Post udostępniony przez mel roy (@therealmelroy)

SONDA
Popierasz adopcję dzieci przez pary homoseksualne?
Popierasz adopcję dzieci przez pary homoseksualne?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie