Ojciec wysłał 3-latka do szkoły w bieliźnie!

Reakcja matki była bezcenna.
Ojciec wysłał 3-latka do szkoły w bieliźnie!
fot. Aliza Friedlander
23.10.2020
Dominika Stanisławska

Ojciec ze stanu Maryland wysłał swoją trzyletnią córkę do przedszkola w samej bieliźnie. Sprytna dziewczynka nie powiedziała jednak, że to majtki do nauki nocnikowania, a wmówiła tacie, iż są to krótkie spodenki. Nieświadomy niczego tata odwiózł tak ubraną córkę do przedszkola. Jaka była reakcja mamy?
Zobacz więcej: Czy dobrze opiekuję się swoim dzieckiem?

Trzyletnia dziewczynka poszła w bieliźnie do przedszkola

Aliza Friedlander przez 5 lat zajmowała się domem i dwójką dzieci. Kiedy udało jej się znaleźć pracę na pół etatu, również ojciec, Brad, musiał zaangażować się w wychowywanie dzieci. Efekt? Wysłał swoje trzyletnią córkę w bieliźnie do przedszkola. Nieświadoma niczego mama o całej sprawie dowiedziała się od opiekunek w grupie. Cała rozmowę z mężem udostępniła na swoim Instagramie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ve been a stay at home for more than five years. In May, I started working part-time and this morning I had an event that started before school drop off. My husband stayed home and helped get the kids out for school. Apparently, my daughter decided to wear underwear (not just any underwear but thick diaper like training underwear used for potty training) and told my husband they were “short shorts.” Based on her smile and the fact she locked her door while getting dressed, I’m pretty sure she knew they weren’t shorts!! Swipe to see the messages that followed once I was informed of the situation, plus a picture of my daughter in school in underwear and the message I received from my girlfriend who filled me in on what was taking place! At least my husband remembered to brush the girls teeth and clean their newly pierced ears... so there’s that! . . . #workingmoms #worklifemomlife #headshake #funnymorning #lifeofaworkingmom #stayathomemom #stayathomemomlife #toddlers #threeyearsold #itsagoodstory #lotsoflaughs #lol #todayparentingteam #todayshow #todayshowparents #buzzfeedparenting #buzzfeedparents #scarymommy

Post udostępniony przez Aliza Friedlander (@alizafriedlander)

„Wysłałeś ją do szkoły w bieliźnie” - napisała Aliza do męża. Brad zapytał: „Kto?” Kiedy Aliza wyjaśniła, że ​​ma na myśli Brooklyn, Brad powiedział, że ich bardzo córka powiedziała mu, że są to krótkie spodenkami. - Nie są - odpowiedziała Aliza. „Ona jest w bieliźnie”.

Opiekunki zrobiły Brooklyn zdjęcie bielizny, aby pokazać je mamie. Chociaż kobieta na początku była bardzo zawstydzona, to wyjaśniła, że wina leży po stronie męża i ich sprytnej córki.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie