Ma niecałe 2 lata i zarabia grube tysiące na Instagramie. Poznajcie Parkera, małego influencera

Regularnie dostaje drogie prezenty od największych światowych marek.
Ma niecałe 2 lata i zarabia grube tysiące na Instagramie. Poznajcie Parkera, małego influencera
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/life.of.parker.george/)
10.01.2020
Katarzyna Lemanowicz

Dziecko to bez wątpienia niemały wydatek. Ciuszki, pieluszki, mebelki do pokoiku dziecięcego, wizyty u lekarza, opłaty za żłobek i opiekunkę... Wszystko to generuje spore koszty. Nic więc dziwnego, że wiele par odkłada decyzję o powiększeniu rodziny do momentu, gdy będą mieli stabilną sytuację finansową. 

Zdarza się jednak, że dziecko, zamiast generować wydatki, przynosi zysk finansowy – i to nie mały. Najlepszym przykładem jest niespełna 2-letni Parker George, który już zarabia grube tysiące. Wszystko dzięki karierze, jaką robi na Instagramie. Na ten moment konto chłopca śledzi prawie 17 tys. fanów. Przygoda Parkera z Instagramem zaczęła się, gdy miał zaledwie 8 miesięcy, a jego mama założyła mu w serwisie własny profil. W rozmowie z mediami 33-letnia Natasha Maxwell wyznała, że nie spodziewała się, że zdjęcia Parkera wywołają takie poruszenie w Sieci. Chciała po prostu mieć uroczą pamiątkę na przyszłość. Wkrótce jednak okazało się, że internauci zwariowali na punkcie uroczego blond chłopca. 

Najmłodszy influencer

Dziś mały Parker jest rozchwytywanym influencerem, z którym chętnie współpracują marki sprzedające produkty dla dzieci, takie jak pieluszki, ubranka czy zabawki. Chłopiec dostaje od nich prezenty, których wartość można liczyć w tysiącach funtów. Do tej pory Parker otrzymał za darmo przedmioty opiewające na kwotę 10 tys. funtów, czyli ok. 5 tys. zł. Wśród nich znalazły się m.in. ubrania od marki River Island i innych luksusowych firm odzieżowych, mebelki i wózki dziecięce, sprzęt AGD czy bilety na widowisko Disney on Ice. 

To otworzyło mnóstwo możliwości dla całej rodziny i pokazuje, że rodzice mogą używać mediów społecznościowych w dobry i pozytywny sposób. Dostajemy rzeczy o wartości tysięcy funtów 

- mówiła Natasha w rozmowie z mediami. Mama Parkera zdradza, że dziennie pracuje nad contentem, który następnie trafia na Instagram ok. 9 godzin, co czyni z tego zajęcia pracę na pełen etat. Jednocześnie zastrzega, że nie wykorzystuje wizerunku synka do swoich celów. 

Nie zaczęłam tego robić, aby wykorzystywać moje dziecko, by coś zyskać. Nie czuję się źle z tym, że sama też coś z tego mam, ponieważ każdego dnia to wymaga ode mnie dużo pracy. 

Zobaczcie, jak mały Parker George prezentuje się na Instagramie jako influencer. Myślicie, że w przyszłości podziękuje rodzicom za to, że zrobili z niego gwiazdę Internetu? 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie